Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Актуальними питаннями для платників залишаються оподаткування податками на прибуток та додану вартість

За перше півріччя 2014 року Контакт-центром відомства надано понад 595 тис. відповідей на запитання суб`єктів господарювання та громадян.

Більшість з них, а саме 584 тис., було надано у телефонному режимі. Також електронною поштою та факсом було надано 11 тис. відповідей, а з використанням автовідповідача та у письмовій формі – 238 відповідей.

Питання оподаткування прибутку підприємств, оподаткування податком на додану вартість, а також механізм та процедура сплати податку на доходи фізичних осіб залишаються найбільш актуальними.

Для уникнення множинного трактування відповіді надаються з використанням Бази знань – автоматизованої бази уніфікованих відповідей на звернення суб`єктів господарювання та громадян. На початок липня поточного року База знань налічує понад 13 тис. запитань-відповідей, які постійно оновлюються та підтримуються в актуальному стані.

Фахівці Контакт-центру також інформують платників про поточні зміни у податковому та митному законодавстві. Так, з початку року платникам надіслано 218,5 тис. електронних листів із зазначеною інформацією.

Скористатися Базою знань можна у розділі „Запитання-відповіді” Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів (http://zir.minrd.gov.ua), або звернутися до Контакт – центру за телефоном 0 – 800 – 501007.

 

Іінформційно комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

(за матеріалами веб порталу Міндоходів України )

Повернутись