Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Бажаєте переконатись у відсутності заборгованості зі сплати ЄСВ – завітайте до органів Міндоходів

Тут, як зазначає начальник Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик, відбувається звірення сум нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ).

На початок лютого платниками ЄСВ на Вінниччині є майже 126,7 тисяч роботодавців, фізичних осіб–підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно.

Зауважимо для проведення звірки їм можна звертатися з заявою в довільній формі щодо отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ до органу доходів і зборів за основним місцем обліку. У заяві потрібно обов’язково зазначити найменування установи, до якої подається відповідна довідка.

Після цього, на підставі даних картки особового рахунку платника. контролюючий орган визначає наявність або відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ на дату формування довідки.

Довідка є безоплатною. Видається вона за довільною формою, крім довідки про відсутність заборгованості із сплати ЄСВ у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичною особою.

Нині, як  наголошує Геннадій Федик, підрозділи Міндоходів Вінниччини працюють у штатному режимі, Зокрема, у Центрах обслуговування платників Вінниччини є всі умови для комфортного обслуговування всіх категорій відвідувачів, у т.ч. і платників ЄСВ.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Повернутись