Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Благодійні акції в День Святого Миколая

Благодійні акції в День Святого Миколая

 

      Липовецьким відділенням Іллінецької об’єднаної державної податкової інспекції  вже традиційно в  день Святого Миколая спільно з іншими органами влади Липовецького району  та громадськими організаціями проводяться благодійні заходи для осіб, що потребують підтримки та опіки.

   Не було  винятком  і цьогорічне свято Святого Миколая. Адже день Святого Миколая – найулюбленіше  свято дітей та дорослих: дітей, бо вже зранку під подушкою на них  чекають довгоочікувані  подарунки, дорослих, бо найбільшим щастям є робити подарунки дітям  в обмін на щасливі,  усміхнені обличчя дітей .

     В цей день  до Староприлуцької спеціальної загальносвітньої школи –інтернат завітали   керівники  органів місцевої  влади, правоохороних органів, підприємці,  представники  громадських організацій, малого та середнього  бізнесу Липовецького району з теплими словами  привітань та «миколайчиками».   

      Від колективу Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ привітав діточок з днем Святого Миколая заступник начальника – начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Юрій Данільцев та вручив дітям придбане за кошти працівників зимове  взуття .

    Всім гостям присутнім на святі  учні школи –інтернату подарували святковий концерт .

  Тож  нехай і надалі   традиція в день Святого Миколая приносити дітям здійснення мрій, а в дім щастя та радість, буде доброю можливістю не на словах, а на ділі  проявити своє милосердя та бажання творити добро.

 

 

Липовецьке відділення Іллінецької  ОДПІ

 

 

 

Повернутись