Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Декларування доходів громадян отриманих у 2013 році

Шановні громадяни ! Задекларуйте свої доходи за 2013 рік !

   Липовецьке відділення Ілллінецької ОДПІ   повідомляє, що з Нового 2014 року розпочинається кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 р. Відповідно до положень Податкового кодексу України триватиме вона до 1 травня 2014 року. Зобов'язані подати декларацію про доходи громадяни, які отримали протягом 2013 року доходи, зокрема, у вигляді інвестиційного прибутку; іноземні доходи; від здачі майна в оренду; доходи від репетиторських послуг; отримали дохід у вигляді виграшів у гральних закладах; громадяни, які отримали дохід у вигляді: спадщини та подарунків, або як додаткове благо; громадяни, які отримали дохід від самостійного обробітку земельної частки (паю).
- інші доходи, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу.
  

   За бажанням громадяни мають право подати декларацію з метою реалізації права на податкову знижку.
    Звертаємо увагу громадян, що наказом Міністерства фінансів України №1395 від 07.11.2011 року (зі змінами та доповненнями) затверджена форма податкової декларації про майновий стан і доходи.
      З питань, що виникають у зв'язку із заповненням або поданням декларації, звертайтесь до Липовецького відділення Ілллінецької  ОДПІ,  Центр обслуговування платників податків за адресою: м. Липовець, вул. Леніна,94.

      Довідки за телефоном: 2-13-42,2-17-72.
У випадку наявності електронного цифрового підпису декларацію можна подати мережею Інтернет. Електронний цифровий підпис видається органом Міндоходів безкоштовно.
Запрошуємо громадян задекларувати отримані протягом 2013 року доходи!

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

 

Повернутись