Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Декларувати доходи за 2013 рік можна в зручний час

З 1 січня в Україні розпочалась  кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого,2013 року. У податкових інспекціях, насамперед, очікують декларації тих фізичних осіб, хто отримував доходи за кордоном, подарунки чи спадщину, здавав у оренду майно, отримував інвестиційний прибуток. Втім, не варто баритися і тим, хто має намір реалізувати своє право на податкову знижку, декларуючи минулорічні витрати, як от за навчання чи іпотечне кредитування.

Для створення комфортних умов для платників податків приймання декларацій та надання консультацій здійснюється у подовжений робочий день в Центрі обслуговування платників податків Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ, за адресою м. Липовець, вул. Леніна, буд.94, а також  у вихідні та святкові дні.

В Центрі обслуговування платників Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області працює консультант щоденно до 20-00 та у вихідні дні (субота, неділя) з 8-45 до 16-00. Крім того затверджено графік організації роботи консультаційнх пунктів  по сільських радах Липовецького району, з виїздом працівників податкової інспекції в села району.

Разом з тим, цьогоріч для подання декларації не обов’язково йти до податкової інспекції за місцем проживання або до поштового відділення, Міністерством доходів і зборів  впроваджено новий електронний сервіс»Електронний кабінет платника податків». Відтепер, задекларувати свої доходи стало можливим і в електронній формі. Електронним звітуванням можуть скористатися як фізичні особи-приватні підприємці, так і звичайні громадяни. Для цього в першу чергу потрібно безкоштовно отримати електронний цифровий підпис та  доступ до мережі  Інтернет.
Наразі з'ясувати усі незрозумілі питання щодо порядку заповнення та подання декларації, можна, звернувшись до Центру обслуговування платників податків  Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ 

за телефонами 2-13-42,2-30-55.


Впевнені, що кожен свідомий громадянин вчасно виконає свій конституційний обов’язок та забезпечить коштами в першу чергу місцеву громаду, в якій проживає сам та його сім’я.

 

Інформаційно –комунікаційни сектор Ілллінецької ОДПІ 

 

Повернутись