Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Єдиний податок з січня 2016 року

Іллінецька ОДПІ особливу увагу  звертає платників єдиного податку.

Ставка єдиного податку встановлюється  відповідно до  Закону України  «Про  Державний бюджет», де  зазначено  мінімальну заробітну плату. Так, як з 1 січня  розмір мінімальної  загробної плати становить  1378 грн. ставка єдиного податку для платників 1 та   2 груп становитиме    відповідно до 137 грн. 80 коп. та  275 грн. 60 коп. Сплатити  за січень місяць потрібно не  пізніше 20 січня, враховуючи роботу банків кошти на рахунок бюджету по даному податку мають надійти не пізніше  20 числа.   

Також, внесеними змінами Закону України №909, який опубліковано 31 січня в газеті Голос України, єдиний соціальний внесок становить 22 % від мінімальної заробітної плати. Крім того, потрібно звернути увагу, що ставка єдиного податку залишається сталою  з січня  по грудень включно, а ЄСВ буде змінюватись протягом року в залежності від   зміни розміру мінімальної заробітної плати.

Отже, єдиний податок становитиме у 2016 році  для платників єдиного податку 1 групи  максимально  137 грн. 80 коп.,  для 2 групи – 275 грн. 60 коп.

Єдиний соціальний внесок  за січень 2016 року 303 грн. 16 коп. також потрібно сплатити на відповідний бюджетний рахунок до 20 числа.

Крім того, звертаємо увагу, що отримати консультацію по даному питанню та інших питаннях оподаткування ви можете звернувшись особисто до Центру Обслуговування Іллінецької ОДПІ (перший поверх), або ж зателефонувавши за номером    2 -23-78.

 

Завідувач сектору комунікацій Хаджаєва Р.Г 

Повернутись