Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До річниці Міндохдів висловлюємо свої думки та пропозиції

    Наближається річниця створення Міністерства доходів і зборів України. Створене відповідно до Указу Президента України №726/212 від 24.12.2013 року «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» за рік подолало  нелегкій організаційний шлях становлення, удосконалення раніше набутих досягнень, впровадження новітніх інформаційних технологій та нових електронних сервісів. Розроблений у 2013 році Стратегічний план розвитку Міндоходів до 2018 року спрямований на вдосконалення податкових та митних сервізів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної ІТ-функцій  у роботу органів доходів і зборів.

    З цієї нагоди Липовецьким відділенням Іллінецької об’єднаної державної податкової інспекції  Головного управління Мідоходів у Вінницькій області  проводиться акція по збору пропозицій та зауважень від представників бізнесу, громадян, платників податків Липовецького району.

    Для цього в приміщені Липовецького відділення Іллінецької  ОДПІ та селищної ради смт. Турбів Липовецького району встановлені скриньки побажань, які дають змогу всім бажаючим висловити свої думки, бачення щодо роботи територіальних органів міндоходів, надати пропозиції щодо напрямків дальнійшої співпраці. «Працівники Міндоходів  розглянуть усі пропозиції платників, а найбільш конструктивні будуть реалізовувати на практиці», - пообіцяв заступник начальника-начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Головного управління Міндходів у Вінницькій області Юрій Данільцев. «Для організації роботи по обслуговуванню клієнтів-відвідувачів та доведення до керівництва отриманих заяв, комісія щоденно виймає усі листівки, які залишили суб’єкти господарювання за минулий день. Опрацьовані звернення надходять до відповідних підрозділів інспекції для невідкладного вжиття заходів», - зазначив посадовець.
Щиро запрошуємо небайдужих мешканців нашого району  долучитися до цієї акції

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ 

 

Повернутись