Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До уваги платників податку на додану вартість!

Рахунки платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі України, МФО 899998.

Телефон для отримання роз'яснень стосовно відкриття рахунків платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ  0-800-501-007 (напрямок 5).

Для  забезпечення інформування платників ПДВ щодо реквізитів рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, Державна фіскальна служба України формує та направляє платнику податку електронне повідомлення про відкриття та  реквізити ПДВ-рахунку за формою J(F)1490801. Сформоване повідомлення направляється на електронну адресу платника податку, яка наявна в базах даних ДФС на час формування такого повідомлення.

У разі, якщо на дату формування та направлення повідомлення про відкриття та реквізити  ПДВ-рахунку у платника податку у зв’язку із втратою чинності ЕЦП або договору про визнання електронної звітності відсутня можливість отримати повідомлення в електронному вигляді, такий платник може звернутись за інформацією щодо реквізитів ПДВ-рахунку до Центру обслуговування платників за основним місцем обліку.

Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ (за матеріалами ДФСУкраїни )

 

З нового року в Україні сплачуватимуться 2 місцевих податки (податок на майно та єдиний податок) та 2 збори (збір за місця паркування транспортних засобів і туристичний збір). При цьому податок на майно включає транспортний податок, плату за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (придбання торгового патенту) відповідно до Закону України №71 скасовується.

Відповідно до норм Податкового кодексу до повноважень сільських, селищних, міських рад належить встановлення ставок місцевих податків та зборів, а також ставок акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Місцеві ради обов’язково повинні встановлювати ставки єдиного податку, транспортного податку та плати за землю. А ставки податку на нерухомість (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) та двох місцевих зборів (за місця для паркування транспортних засобів, туристичний) місцеві ради можуть встановлювати за бажанням.

Якщо місцевою радою не прийнято рішення про встановлення відповідних податків та зборів, такі податки справляються, виходячи з норм Податкового кодексу із застосуванням мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, що діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю.

Як зазначив під час спілкування з журналістами начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан, наразі фіскальними органами області проводиться спільна робота з органами місцевого самоврядування щодо затвердження відповідних рішень по встановленню місцевих податків і зборів. «Платників податків ми будемо оперативно про це інформувати, задля своєчасного надходження коштів до місцевих бюджетів. Це є основою підвищення фінансової спроможності місцевих громад», - відкреслив очільник фіскального відомства.

ГУ ДФС у Вінницькій області

Повернутись