Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До уваги усіх ФОП – загальної системи . Для загальносистемників -набрала чинності нова Декларація про майновий стан і доходи

З 17 листопада вступила в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкція щодо її заповнення. Тому Іллінецька ОДПІ звертає особливу увагу усіх платників, хто на загальній системі оподаткування, особливо ФОП:  Декларацію  за 2015  рік  необхідно подати за новою формою,  крім того що  обов’язково потрібно сплатити податок  від отриманого доходу  в розмірі  15 %  та єдиний соціальний внесок  сплачуємо військовий збір в 1,5 % з суми доходу.

Головною новацією Декларації та додатків до неї є наявність граф для розрахунку військового збору

Також слід зазначитидля платників ПДФО – підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. При цьому звернено увагу, що у Декларації, крім доходів від підприємницької діяльності, мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Якщо останній день строку подання декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Щодо подання декларації то її можна надати в контролюючі органи одним із таких способів:

- особисто платником податку або уповноваженою на це особою;

- поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 2-23-78 з 9 години до 18 години. Також звернутись ви можете в суботу з 9  години до 16 години. 

Крім того за консультацією  звернутись можна особисто в Центр  Обслуговування Іллінецької ОДПІ (перший поверх).

 

 

Завідувач сектору комунікацій Іллінецької ОДПІ        Хаджаєва Р.Г.

Повернутись