Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Фізичні особи – підприємці за 2015 рік звітують

Фізичні особи – підприємці спрощеної системи оподаткування надають річну звітність зі сплати єдиного податку не пізніше 9 лютого та 29 лютого 2016 року

Податкова  декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця 1 та 2 груп  надається у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, а саме  протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року – за  2015 рік   не пізніше 29 лютого 2016 року.

Податкова  декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця 3 групи  надається у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, а саме   протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) – за 2015 рік  не пізніше 9 лютого 2016 року.

Для надання звітності  підприємцями спрощеної системи оподаткування за 2015 рік  використовується  нова форма  Податкової декларації,  затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. № 578. За вказаною формою декларація надається підприємцями спрощеної системи оподаткування першої, другої  та третьою груп.

Завідувач комунікаційного сектору Іллінецької  ОДПІ             Раїса Хаджаєва

Повернутись