Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Форми звітності про контрольовані операції набрали чинності

У відповідності з положеннями Податкового кодексу, які регулюють питання трансфертного ціноутворення, наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.11.2013р. № 669 затверджено форму Звіту про контрольовані операції та Порядок його складання. Діє документ з 21 січня 2014 року - дня його опублікування в „Офіційному віснику України”.

Звітність подається лише платниками податку на прибуток та ПДВ, які протягом звітного року здійснювали операції, які визначені Податковим кодексом як контрольовані, у термін до 1 травня наступного за звітним року, засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

У Звіті про контрольовані операції наводяться дані про платника податків та загальні відомості про операції з різними контрагентами, здійснені протягом звітного року. Додатки до Звіту передбачають розкриття інформації про осіб, які є сторонами контрольованої операції, та про контрольовані операції.

До контрольованих належать господарські операції з  пов’язаними особами (резидентами та нерезидентами), при умові, що обсяг операцій з одним контрагентом  складає не менше 50 млн.грн. за рік.

 

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Повернутись