Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Іллінецька ОДПІ проводить навчання для громадян району

У Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» з 30 жовтня 2015 року впроваджено новий інноваційний розділ «Інтерактивна мапа» за напрямами «Митна справа» та «Єдиний соціальний внесок», який працює за принципом «Крок за кроком».

За допомогою інтерактивних мап користувачі «ЗІР» мають змогу швидко та зручно ознайомитися із законодавчою базою та знайти відповіді на питання за вказаними напрямами.

Шановні громадяни району, якщо ви бажаєте отримати інформаційне навчання щодо навиків користування  сервісних послуг ДФС звертайтесь до Іллінецької ОДПІ до сектору комунікацій, завідувач Хаджаєва Раїса Григорівна за телефоном 2-23-78, або ж особисто. За вашим бажанням  буде  визначено будь який  зручний для вас час за попереднім записом, або ж роз’яснення  буде надано зразу. Фахівці Іллінецької ОДПІ нададуть вам практичні навчання в плані сервісних  послуг та  ознайомлять з чинним податковим законодавством (податок на землю, податок за транспорт, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (будівлі), ПДФО (оподаткування заробітної плати, оподаткування спадщини, подарунків, купівлі – продажу) та інші питання оподаткування.  

Іллінецька ОДПІ

Повернутись