Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Операція «Урожай-2014»

На виконання вимог Розпорядження Міндоходів України «Про організацію проведення операції «Урожай-2014» від 08.07.2014 № 149-р, окремого доручення №6 В.о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області М.В.Продана від 17.07.2014 року та з метою здійснення контролю за станом організації роботи в частині виявлення необлікованих найманих працівників, легалізації заробітної плати, перевірки повноти нарахування та сплати місцевих податків, зборів та єдиного внеску, упередження схем ухилення від оподаткування платниками податків, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства затверджено план заходів щодо відпрацювання с/г підприємств в ході проведення операції «Урожай» в 2014 році. Спільно з Липовецькою районною державною адміністрацією  створено робочу групу щодо взаємодії по проведенню операції «Урожай-2014». Мета діяльності робочих груп вивести з детінізації доходи  найманих осіб та легалізувати трудові відносини, а також легалізувати інші доходи населення зайняті  в агросекторі.

В результаті проведеної роботи в Липовецькому районі  по операції « Урожай-2014» кількість с/г підприємств, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства  станом на  01.08.2014 року 91 із  них  відпрацьовано 21, що  становить  23,0%,  574 найманим  працівникам  підвищено розмір виплати заробітної плати.

За рахунок  підвищення заробітної плати  легалізовано 92,6 тис. грн. доходу,  в результаті   сплачено  додаткових  надходжень по  ПДФО   13,4 тис. грн.  та  по єдиному соціальному внеску  -32,1 тис. грн.;

Також  добровільно  виявили  бажання  роботодавці  оформити 69  найманих працівників,  в результаті чого легалізовано  29,8 тис.грн. доходу. З цієї суми місцевий бюджет отримав  4,4 тис.грн. ПДФО  та 10,7 тис.грн  єдиного соціального внеску. 

         По Липовецькому  району  здійснено 5 виїздів на території сільських рад : Зозів, Зозівка, Біла, Вахнівка, Брицьке де було виявлено  осіб, які  працювали  без реєстрації трудових угод та надавали послуги своїми комбайнами по збору урожаю. В результаті проведеної роз’яснювальної  роботи та співбесіди  всі  особи  задекларували свої  доходи та сплатили відповідний податок до місцевого бюджету. 

 

 

Відділ оподаткування фізичних осіб Іллінецької ОДПІ

Повернутись