Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Основні процедури та строки реєстрації платників ПДВ збережені

В оновленому Положенні про реєстрацію платників податку на додану вартість збережені основні процедури та строки реєстрації платників ПДВ та впроваджені позитивні новації.  Так, відмінені свідоцтва про реєстрацію платників ПДВ та забезпечено право платників ПДВ отримати витяги із реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів.

Якщо заявник – виробник сільськогосподарської продукції бажає обрати спеціальний режим оподаткування, наразі не потрібно подавати із заявою на реєстрацію витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Новостворені суб’єкти господарювання отримали можливість подавати заяви на добровільну реєстрацію платником ПДВ під час реєстрації бізнесу державному реєстратору, а діючі - можливість добровільної реєстрації платником ПДВ без наявності будь-яких обсягів оподатковуваних операцій із поданням заяви в електронному вигляді до органу Міндоходів.

Перевагами нової процедури реєстрації платником ПДВ з початку року вже скористалися 88 суб’єктів господарювання, які поповнили лави платників ПДВ області.

Загалом на Вінниччині у якості платника ПДВ наразі перебувають майже п’ять тисяч підприємств та близько однієї тисячі підприємців. Спеціальний режим оподаткування ПДВ обрали 998 виробників сільгосппродукції Вінницької області, з початку року за новими правилами пройшли реєстрацію та стали платниками ПДВ 11 сільськогосподарських підприємств.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області 

Повернутись