Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Особливості зазначення у касовому чеку адреси господарської одиниці при здійсненні торгівлі з автомобіля

Відповідно до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13, фіскальний касовий чек на товари або послуги – розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари або надані послуги.

Касовий чек повинен містити обов’язкові реквізити, зокрема, адресу господарської одиниці суб’єкта господарювання.

Адреса господарської одиниці – адреса, яка зазначена в документі на право власності чи користування господарською одиницею.

Після отримання належним чином оформлених документів для реєстрації РРО контролюючий орган надає суб’єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО, що засвідчує реєстрацію даного РРО в Державній фіскальній службі України, в якому зазначається, зокрема адреса господарської одиниці, що відповідає податковій адресі суб’єкта господарювання.

Таким чином, якщо суб’єкт господарювання здійснює торгівлю через засоби пересувної торгівельної мережі (автомагазини, авторозвозки, автоцистерни, тощо), тобто у нього відсутній дозвіл на розміщення господарської одиниці, то у рядку 2 «Адреса господарської одиниці» касового чеку зазначається адреса суб’єкта господарювання, що зазначена в реєстраційному посвідченні виданому на РРО.

Більш детально з цим роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 109.10).

 

Сектор організації роботи Іллінецької  ОДПІ

Повернутись