Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Платники України отримали від Контакт-центру Міндоходів 342 тисячі відповідей на свої питання

Протягом січня-березня поточного року їх надали фахівці Контакт-центру Міністерства доходів і зборів України суб`єктам господарювання та громадянам. З них у березні - 84,7 тис. відповідей.

Переважну кількість відповідей, а саме близько 336 тис., було надано телефоном. Також відповіді надавались електронною поштою та факсом – їх майже  6 тис., письмово та з використанням автовідповідача – 132 відповіді.

„Найчастіше суб`єкти господарювання та громадяни зверталися з питань оподаткування податком на додану вартість, оподаткування прибутку підприємств та сплати податку на доходи фізичних осіб”, - прокоментував директор Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів Іван Романов.

Він також зазначив, що для надання заявнику максимально конкретної та повної відповіді використовується База знань. Це автоматизована база, яка містить найбільш типові питання, які виникають у платників податків та громадян, та відповіді на них. На початок квітня 2014 року База знань налічує понад 14 тис. запитань – відповідей, що постійно оновлюються та підтримуються в актуальному стані.

Додамо, для отримання відповідей можна скористатися Базою знань, яка розміщена на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів (http://zir.minrd.gov.ua ) або звернутися до Контакт – центру за телефоном 0 – 800 – 501007.  

 

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

за інформацією прес-служби Міндоходів

Повернутись