Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Податківці Липовеччини взяли участь у Спартакіаді

Минулої суботи податківці Липовеччини у складі команди Іллінецької ОДПІ взяли участь у традиційній Спартакіаді, що проводилась серед  збірних команд працівників районних державних податкових інспекцій та Головного управління Міндоходів  у Вінницькій області .

Спортивне свято  носило благодійний характер і пройшло під гаслом «Спорт – це мир! Допоможемо бійцям АТО зберегти себе і повернутися до мирного життя!». Захід об'єднав на вінницькому СК «Нива» понад 200 учасників з дванадцять податкових інспекцій області, Вінницької ОДПІ та ГУ Міндоходів. Змагання дежслужбовців відбувалися з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів та гирьового спорту.

Працівники Іллінецької ОДПІ в тому числі і Липовецького відділення найдостойніше представили себе в усіх видах спорту. Особливо активно  відзначились футболісти Віталій Шпак, Юій Данільцев, Олег Маковій, шахісти Володимир Бевза та Валерій Данильченко, тенісисти Світлана Ошовська та Тетяна Мазур,Семенов Ігор, гирьовик  Мрищук Олександр.   

Найголовнішим результатом спортивного свята стало бажання  держслужбовців об’єднуватися заради благодійних цілей. Чималу суму коштів, які учасники змагань та вболівальники зібрали протягом дня, податківці передадуть на нагальні потреби бійців батальйону «Вінниця», що несуть свою небезпечну варту на сході України.

Інформаційно комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

(за матеріалами веб порталу ГУ Міндоходів у Вінницькій області )

Повернутись