Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції

Головне управління ДФС у м. Києві повідомляє, що 05 грудня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 30.10.2014 № 1089 "Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції". 

Наказ розроблено на виконання Закону України від 02.09.2014 № 1668-VIІ"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги" та пункту 2¹ розділу VII "Прикінцеві положення" Закону України від 05.07.2012 № 5073-VI "Про благодійну діяльність та благодійні організації".

Порядком встановлюється механізм включення фізичних осіб – благодійників до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та структура цього Реєстру, форма заяви про включення / внесення змін / виключення до/з Реєстру, а також форма довідки з банку про відкриття/закриття рахунка фізичною особою.

Відповідно до Порядку для включення до Реєстру фізична особа – благодійник особисто може звернутися до будь-якого органу ДФС.

У разі подання документів поштою або через представника документи подаються до органу ДФС за місцем проживання фізичної особи – благодійника.

Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

У заяві мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога волонтером антитерористичної операції, та дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО.

Дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.2013 та раніше дати відкриття рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності.

Датою включення фізичної особи – благодійника до Реєстру є дата внесення відповідного запису до цього Реєстру.

Державна фіскальна служба України щодекадно оприлюднює Реєстр на офіційному веб-порталі.

  Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ 

Повернутись