Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про спростування листів від імені Державної фіскальної служби України щодо сплати податку на нерухоме майно

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області інформує про те, що через мережу Інтернет з електронної адреси: nalogs_ua@minrd.gov.ua розповсюджуються листи від імені Державної фіскальної служби України. В них міститься пропозиція  ознайомитися  з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що знаходяться у додатку.

Зокрема,

« Адрес отправителя: - nalogs_ua@minrd.gov.ua

Государственная фискальная служба України

Львовская пл.,8 Украина, 04655, Киев-53

Тел.(044) 271-23-41

Здравствуйте. Напоминаем Вам о том, что согласно  ст.265 НК, платить налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, ежегодно обязаны физические и юридические лица, в том числе и нерезиденты, являющиеся собственниками объектов жилой недвижимости, просим Вас ознакимится с документами (прилагаем к письму для ознакомления) и принять соответствующие меры. В противном случаи Вас ожидают следующие неприятности:

1.      По должникам материалы передаются  судебным приставам для возбуждения судопроизводства и ареста имущества

2.      Судебные приставы могут наложить арест на зарплатную карту либо на пенсионнуюкарту

3.      На сумму задолженности ежедневно растет пеня.

 

Приложение для рассмотрения:

1.      Документ.rarна 2 л. В 1 э

 

С глубоким уважением

 

Государственная фискальная служба України

_____________________________

Приложенные документы:

Документы. rar»

 

Дана електронна адреса у Державній фіскальній службі України  не зареєстрована, інформація, яка передається не відповідає дійсності, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення і можуть нести небезпеку для ком’ютерної техніки.

У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України,  просимо платників податків та громадськість у разі володіння інформацією, що може сприяти встановленню осіб, причетних до розсилки зазначених листів, надати її на телефон „довіри”  ((0432) 660205) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області

Повернутись