Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про запровадження системи проведення щоденних консультацій «Час платника»

Немирівська ОДПІ

ГУ ДФС у Вінницькій області

повідомляє

Про запровадження системи проведення щоденних консультацій «Час платника»

З метою розгляду проблемних питань, пов’язаних із запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, Немирівською ОДПІ запроваджено «Час платника» – систему проведення щоденних консультацій по зупинених податкових накладних для платників, які мають прикладні питання.

Платникам  буде надаватися відповідна інформаційна допомога у разі зупинення реєстрації їх податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних .

Консультації будуть надаватися щоденно з понеділка по четвер з 17 год. 00 хв. до 18 год.00 хв., у п’ятницю – з 15 год.45 хв. до 16 год.45 хв., в приміщенні Центру обслуговування платників Липовецького відділення Немирівської ОДПІ за адресою: м. Липовець, вул. Героїв Майдану, 66.

Платникам податків або представникам підприємств, які будуть звертатися для з’ясування обставин по заблокованих накладних, необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або завірену належним чином довіреність у разі, якщо за консультацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером.  

Повернутись