Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Роз’яснюємо зміни податкового законодавства

Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ інформує, що протягом січня 2015 року працівниками     Липовецьким відділення Іллінецької ОДПІ проведено ряд  зустрічей,  семінарів з платниками податків Липовецького району з питань роз’яснення змін внесених до Податкового кодексу України  з 01.01.2015 року та особливостей сплати податків в 2015 році.

Цікава , змістовна,  наповнений вболіванням за справу відбулася зустріч керівництва Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ з головами та секретарями  сільських, селищних рад та міської ради щодо роз’яснення порядку та прийняття в 2015 році ставок місцевих податків і зборів.

На зустрічах та семінарах з платниками податків та представниками бізнесу району   заступник начальника-начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Юрій Данільцев та завідуюча сектором доходів і зборів з фізичних осіб Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ  Марія Басалига детально роз’яснювали зміни внесені до податкового законодавства та особливості адміністрування податків в 2015 році. Значна увага надана роз’ясненню проведенню кампанії декларування доходів громадян отриманих у 2014 році, електронному адмініструванню податку на додану вартість, рентних платежів, єдиного внеску. 

Звернено увагу платників податків на шляхи термінового  отримання роз’яснень змін податкового  та бюджетного законодавства, які надаються з веб –порталу ДФС України(sts.gov.ua) та Липовецьким відділення Іллінецької ОДПІ через районну газету «Липовецькі вісті»,передплату журналу «Вісник  Державної фіскальної служби України», веб- сайти Липовецької райдержадміністрації, Липовецької районної ради, офіційний сайт м. Липовець .

 

Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ.   

Повернутись