Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні громадяни Липовецького району – обережно шахраї

   Іллінецька ОДПІ з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів ДФС України  повідомляє про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися  факти шахрайських ДПІ від імені  керівника територіального підрозділу ДФС України.

   Працівниками підрозділу власної безпеки, в межах наданих повноважень, проводяться заходи щодо перевірки вказаної  інформації.

   Однією із найпоширеніших схем за якою діють шахраї є наступна: невідомі особи  телефонують суб’єктам підприємницької діяльності, в переважній більшості на номери телефони розміщенів мережіІнтернет, та представляючись працівниками територіальної  податковоїінспекціїв категоричнійформівимагають, щоб власник або керівник підприємствазателефонував начальнику відповідної податкової інспекції на телефонний номер мобільного зв'язку, який залишаєзловмисник.

   Зателефонувавши за вказаним номером, суб'єкт підприємницькоїдіяльностівід  іншогозловмисника, який при цьому називається керівникомвідповідної територіальноїподатковоїінспекції, дізнається про те, що його підприємствонібитопотрапило в список суб'єктівгосподарювання якінайближчим часом будуть пepeвipeніподатковою інспекцією. При цьому,псевдо керівник податковоїінспекціїповідомляєспіврозмовнику, що за відповідну  грошову «винагороду», яку необхідноперерахувати на картковий рахунок банківськоїустанови, вказану перевірку проводити не будуть. Для перерахунку грошових коштівшaxpaїнадають реквізитирахунку та банківськоїустанови.

    Слідзазначити, що вказана схема не єдина яку використовують шахраїу cвoїхпротиправних оборудках, що дискредитують як ДФС Українитак iокремих керівників територіальних підрозділів.

    При цьому, шахраї, як правило розраховують на небажання ощуканих повідомлятиправоохоронніоргани про таківипадки, адже жпо сутікажучи необхіднозізнатися в своїхпротиправних діях, що буде мати як правовінаслідкитак може вплинути iна змінустосунківз бізнес партнерами.

    У разівстановлення подібнихфактів, а також у разінадходження на адресу територіальних підрозділівГУ ДФС у Вінницькійобластілистів або усних звернень з проханням про надання грошовоїдопомоги юридичнійабо фізичнійoco6i, негайно в телефонному режимі((0432)660205) повідомити  чергового відділувласноїбезпеки при ГУ ДФС у Вінницькій областіГУВБ ДФС України, з подальшим письмовим підтвердженням, для перевірки та вжиття необхіднихзаходів.

     Також, ви можете зателефонувати на номер (( 04345) 2 11 50 та ((04358) 2 16 72 до Іллінецької  ОДПІ

 

 

Іллінецька  ОДПІ

Повернутись