Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Співробітниками спецпідрозділу ДФС Фантом упереджено незаконне переміщення товарів на 36,2 млн. гривень

Протягом січня-квітня поточного року співробітниками спецпідрозділу ДФС України «Фантом» спільно з працівниками СБУ, МВС та ДПС упереджено незаконний перетин поза межами контрольних пунктів в’їзду/виїзду товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 36,2 млн. грн.

Заходи проводилися у рамках роботи зведених мобільних груп по контролю за протиправним переміщенням вантажів (товарів) через лінію розмежування відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Так, зокрема, упереджено незаконне переміщення 23 залізничних вагонів з вугіллям та іншими товарно-матеріальними цінностями на загальну суму 19 млн. грн., вантажних автомобілів з лікеро-горілчаними виробами на 2,8 млн. грн., 35 автомобілів з вантажем сільгоспкультур на 4,7 млн. грн.., а також 4 автомобіля з вантажем медикаментів на 4 млн. гривень.

На підставі отриманих матеріалів за вказаними фактами зареєстровано і внесено у Єдиний державний реєстр досудових розслідувань 17 кримінальних проваджень. З них – 6 кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого ст. 204 КК  України, 4 – за ст.. 212 КК України, 6 – за ст. 366 КК України, 1- за ст.. 358 КК України.

За вказаними кримінальними провадженнями слідство здійснюють слідчі  відповідних територіальних підрозділів СУ ФР ГУ ДФС у областях та територіальних підрозділів УМВС України.

Також співробітниками спецпідрозділу «Фантом» під час слідчо-оперативних заходів припинено діяльність 3 підпільних цехів, один з яких здійснював підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів, а інші – лікеро-горілчаних виробів. Під час обшуків вилучено бензин марки А-92, 20000 пляшок алкогольних напоїв з акцизними марками з ознаками підробки, близько 100 літрів спирту, а також понад 100 тис. акцизних марок та 24 тис. ковпачків алюмінієвих, які використовувались для виготовлення фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції.

Крім того, у ході здійснення контрольно-перевірочних заходів на контрольних пунктах в’їзду/виїзду виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 7,5 млн. грн. готівкових коштів.

 

 

Комунікаційний сектор  Іллінецької ОДПІ

 

Повернутись