Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Триває кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2013 році

Розпочата інформаційна робота щодо проведення кампанії декларування доходів громадян отриманих у 2013 році в  засобах масової інформації   у Липовецького  району, а саме; в газеті «Липовецькі вісті», веб –сайтах Липовецької райдержадміністрації, сайті м. Липовець, Липовецької районної ради  та на зустрічах заступника начальника – начальника Липовецьког відділення Іллінецької ОДПІ Юрія Данільцева   з платниками податків, представникам бізнесу  надає свої практичні результати.

На даний час вже 30 громадян подали декларації, з них 18 скористались правом на  податкову знижку по витратам на навчання. Також громадян подали декларації в яких задекларували отримані подарунки, спадщину, продаж нерухомого майна, дохід від надання в оренду нерухомого майна.

Особливістю цьогорічної деклараційної кампанії є обов’язок подавати річну податкову декларацію  якщо протягом 2013 року оподатковувані доходи нараховувались (виплачувались, надавались) громадянам у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна  сума таких оподатковуваних  доходів перевищила 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року( у 2013 р-137640грн),та проводити перерахунок сум податку  за ставками 15(17) відсотків за новими правилами.

При цьому необхідно врахувати, що оподатковувані доходи, нараховані (виплачені, надані)платникам податків у 2013 році., інші, ніж зазначені вище не беруть участі у проведені такого перерахунку.

Центр обслуговування платників Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ  працює за адресою м.Липовець вул. .Леніна ,буд 94 

Режим роботи :понеділок, вівторок, середа ,четвер, п’ятниця з 9год. 00хв до 20год .00хв.       Субота з 9год.00хв. до 16 год. 00хв.

Задекларуйте свої доходи до 1 травня 2014 року .

Інформаційно–комунікаційний сектор Іллінецької ОПДПІ 

Повернутись