Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага! Розпочався конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Липовецьке відділення Іллінецької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у м. Вінницькій області  повідомляє майбутніх платників податків про проходження першого етапу конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країниу мріях дитини».

Конкурс проводитиметься у три етапи:

І – районного рівня (протягом січня – квітня 2015 р.);

ІІ – регіонального рівня (впродовж травня 2015 р.);

ІІІ – Всеукраїнського рівня (протягом червня – серпня 2015 р.).

Брати участь у конкурсі можуть учні двох вікових категорій:

І категорія: ті, кому станом на 1 січня року, що триває виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія: ті, кому станом на 1 січня року, що триває виповнилося 12-15 років.

Дитячі роботи будуть оцінюватись за творчими напрямками з податкової та митної тематики: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація) і літературні твори.

Вимоги до оформлення художніх творів:

- роботи, виконані у довільній живописній формі повинні відповідати загальній тематиці конкурсу;

- розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2;

- робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо;

- на зворотньому боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою ( назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора, місце проживання (повну адресу) автора, коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон).

Роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки, які надаються на конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин. Твори мають бути ( за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов’язково подані в електронному вигляді (диск).

На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо). Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).

Обов’язково, як до робот із комп’ютерної графіки так і літературних творів, що подаються для участі в конкурсі, повинна додаватися довідка про автора із зазначенням: його прізвища, повного ім’я та дати народження; місця проживання; короткої біографічної довідки з описом творчих здібностей та хобі автора, а також назви навчального закладу, контактного телефону.

Перший етап конкурсу вже стартував. Шановні школярі Липовецького району , свої творчі роботи для участі в конкурсі ви можете надати не пізніше 1 квітня 2015 року до Державних податкових інспекцій у вашому районі.

Фахівці податкової справи Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ бажають вам творчих успіхів, яскравих ідей та успішного втілення їх у життя!

Липовеьке відділення Іллінецької ОДПІ .

Повернутись