Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага! Шахраї!

В останній час в органах ДПС встановлені непоодинокі факти вчинення шахрайських дій під виглядом або від імені співробітників чи керівників податкової служби Вінницької областіз метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності.

Так, телефонні шахраї пропонують суб'єктам господарювання, в тому числі керівникам фермерських господарств,за винагороду уникнути перевірок або ж під іншими будь - якими приводами уникнути перевірок.

“Хочете уникнути перевірок - платіть!” -із такою пропозицією невідомі телефонні шахраї від імені керівників територіальних органів ДПС звертаються до підприємців.

В подальшому шахраї розповідають суб'єкту підприємництва, що він потрапив доплануперевірок, або ж на нього очікує позапланова перевіркачивиявлені якійсь ризики на рівні бази даних ДПС, або ж взагалі необхідна термінова фінансова допомога. І якщо він хоче уникнути перевірки, потрібно перевести грошові кошти на картковий рахунок або на рахунок поповнення мобільного номера телефону.

Подібні випадки траплялися і в попередні роки, хоча схеми шахрайствабули різні. Для заволодіння чужими коштами, шахраї постійно вдосконалюють свої схеми, які надають можливість обдурення платників податків.

Тож, шановні платники податків, не втрачайте пильність! У разі ж виявлення таких шахрайськихчипровокативнихдій, прохання повідомляти відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.

 

ГУ ДПС у Вінницькій області

 

Повернутись