Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В Липовецькому районі Іллінецької ОДПІ відбувся семінар для платників податків

Про новації в податковому законодавстві, які вступили в дію у 2016 році, йшлося на семінарі, який нещодавно проведено в м. Липовець.

Відкриваючи семінар, начальник Липовецького відділення Іллінецької  ОДПІ Юрій Данільцев  зазначив, що з 1 січня 2016 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

На семінарі було висвітлено найбільш актуальні, практичні  питання, що виникають у зв’язку з набранням чинності Закону. Зокрема, розглядались зміни до Податкового кодексу України щодо податку на додану вартість, податку на прибуток, земельного податку, податку на майно, єдиного соціального внеску, акцизного податку, а також про декларування доходів громадян.

Учасники семінару не тільки отримали вичерпну інформацію від лектора семінару, а й мали можливість проконсультуватися щодо застосування на практиці нововведених норм податкового законодавства.

Як показує практика проведення  таких семінар – навчань, результат  обізнаності у бухгалтерів має позитивну динаміку.

Іллінецька ОДПІ

Повернутись