Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В Липовецькому відділенні Іллінецької ОДПІ проведено семінар для платників податків

Під час семінару обговорювалися основні зміни в законодавстві 2016 року з питань акцизного податку, зокрема введення нових форм звітів для суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Також, обговорювались питання своєчасності надання звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, які необхідно подати до 10 травня 2016 року.

Платникам було повідомлено, що відповідно до Закону України від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та /або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень.

В результаті заходів щодо роз’яснення норм даного законодавства суб’єкти господарювання  району роздрібного продажу алкогольних та тютюнових виробів звіти подали своєчасно.

Сектор організації роботи Іллінецької  ОДПІ

Повернутись