Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В м. Липовець вікрито Центр обслуговування платників

     Напередодні Нового року в м. Липовець відкрито 18-у Вінницькій області Центр обслуговування платників.

    Міністерство доходів і зборів продовжує системну роботу щодо впровадження європейських стандартів обслуговування для всіх платників податків та створює сприятливі умови розвитку підприємницької ініціативи, комфортні умови для ведення бізнесу . Відкриття Центру стане зручним в отримані послуг не лише для підприємців Липовецького району, тут будь- яка людина може зайти та отримати консультації, довідку, подати звітність через мережу Інтернет та скористатися електронними сервісами Міністерства доходів і зборів України.

 

    На урочистому відкритті присутній начальник Головного управління Міндоходів у Вінницькі області Геннадій Федик ще раз відмітив, що: «Ефективний сервіс, неупереджене ставлення до платників підвищення податкової культури –це наші  пріоритети у взаємовідносинах з  бізнесом»

 

Посадовець висловив сподівання, що відкриття нового Центру в Липовецькому районі надасть нового імпульсу у взаємній співпраці  територіальних органів Міндоходів України та платників податків .

 

    Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та міський голова міста Липовець Микола Майданюк  привітали працівників Липовецького віддлення Іллінецької ОДПІ та платників податків району,  присутніх на урочистому відкритті з цією подією та наступаючим Новим 2014 роком. Зазначили, що відкриття Центру обслуговування платників, стане тим позитивним зрушення у сфері обслуговування платників, які нададуть вагомого імпульсу в наповненні бюджету району та міста .

  Підприємець Тамара Рянічева, керівник ПСП «Агрофірма Нападівська» Сергій Петренко  привітали присутніх з Новим роком та подякували за взаєморозуміння та  створення сприятливих умов ведення бізнесу.  «Робота в аграрному районі визначається особливістю взаємовідносин платників податків та органів влади. Створення сучасних, сприятливих умов для платників позитивно вплине на наповнення бюджету та покращення умов ведення бізнесу» ,- зазначив Сергій Петренко .

  ЦОП у м.Липовець також  відповідає всім стандартам та вимогам, що затверджені Міністерством доходів та зборів. Він обладнаний камерами відеоспостереження.  В режимі он-лайн керівництво ДПІ та фахівці моніторингового центру Міністерства доходів та зборів можуть побачити все, що відбувається у ЦОПі, відтак, спрямовувати роботу працівників у необхідному напрямку; є скриньки відгуків та пропозицій повідомлення з яких кожного тижня опрацьовує спеціальна комісія; у ЦОПі працюють кваліфіковані спеціалісти, консультант модератор, які проходять контрольні тестування. Також є робоче місце платників, де кожен з них може зайти до Інтернету та подати звітність в електронному вигляді, без жодної черги.

Відкриття Центру стало справжнім святом для жителів Липовеччини. Перші відвідувачі ЦОПу відзначили, що діалог влади з бізнесом покращується: навіть у віддаленому, маленькому районі можна скористатися дійсно європейським рівнем обслуговування.

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ 

Повернутись