Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відкритий урок

    «Цікава подорож у світ економічних знань. Ти поринаєш в неї з цілим багажем питань. І згодом відповідь зумієш у підручнику знайти, лиш цю сторінку ти вперед перегорни. Які податки, акції, потреби чи ціна, про це все далі зможеш розповісти ти сам сповна» -ці слова  учнів  9го класу Зозівської загальньоосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липовецького району на початку навчального року були передумовою початку вивчення спеціального курсу «Основи податкових знань».

  Проминув  навчальний рік і до учнів 9 –го класу знову завітали податківці на відкритий урок з вивчення спец факультативу «Основи податкових знань» .

   Заступник начальника –начальник Липовецького відділення Іллінецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Юрій Данільцев  спільно з  директором Зозівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Ольгою Побережець, учителем викладачем предмету «Основи податкових знань «Оленою Рабенчук, провели відкритий урок по вивченню  спеціального курсу «Основи податкових знань», у формі діалогу з учнями 9-го класу школи, підвели підсумки вивчення курсу та ще раз зупинилися на практичному використанні набутих знань учнями школи.   

     Юрій Данільцев цікаво та в дохідливій формі розповів учням школи про практичне застосування набутих знань в повсякденному житті, ще раз в скороченій формі розповів про історію та основи оподаткування, про порядок реєстрації підприємницької діяльності.

Розповів про здіснення діяльності на спрощеній системі оподаткування та порядку оподаткування,  порядку подання та заповнення декларації про майновий стан та доходи, порядку отримання податкової знижки при навчанні.

З особливою цікавість присутні учні слухали розповідь керівника податківців району  про роботу податківців, про сервісні послуги, що сьогодні надаються Липовецьким відділення Іллінецької ОДПІ в новоствореному Центрі обслуговування платників податків. 

    В свою чергу учні  школи висловили своє бачення вивчення основ оподаткування та набутих знань при вивчені курсу «Основи податкових знань».

Викладач предмету «Основи податкових знань» Олена Рабенчук розповіла про  розділи курсу які з найбільшою зацікавленість слухали учні, такі як:«Історія оподаткування українських земель, «Податки та їх призначення в державі», «Податки в житті сім’ї».

    Директор  Зозівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Ольгою Побережець подякувала податківцям за участь  відкритому уроці та  підтримала побажання учнів школи про розширення вивчення вказаного курсу, на постійній основі та включення його до загальних дисциплін обов’язкових для вивчення.

    На завершення уроку заступник начальника –начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Юрій Данільцев запросив учні 9-го класу школи відвідати Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ і на місці ознайомитись з роботою податківців та Центру обслуговування платників у День відкритих дверей що буде проведений податківцями до закінчення навчального року .

 

 

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінецької ОДПІ

Повернутись