Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Виховання майбутнього платника починається з дитинства

Податкова служба України дедалі більше уваги приділяє виховній і роз’яснювальній роботі серед майбутніх платників податків – підростаючого покоління. Розуміючи, що усвідомлення обов’язку сплачувати податки виховується з юнацьких років, працівники податкових органів визначили одним із своїх пріоритетних завдань формування високої податкової культури молоді.

В рамках роботи з молоддю – майбутніми платниками податків, податківці  проводять лекції у навчальних закладах.

Ознайомлються майбутні платники зі структурою та функціями органів ДФС на прикладі Іллінецької ОДПІ. Розповідається на таких зустрічах про основні сучасні напрямки роботи податківців: адміністрування податків, зборів та неподаткових платежів; про популяризацію, впровадження і супроводження надання податкової звітності засобами електронного зв’язку; про соціальні питання – недопущення випадків виплати зарплати “в конвертах” та накопичення заборгованості по зарплаті; про всебічний, якісний і неупереджений розгляд звернень громадян податківцями.

Як завжди у слухачів виникає багато запитань до доповідачів, тому є    сподівання, що інформація, яку вони отримали у ході лекції, буде не тільки корисною, а й досить цікавою. Отриманими знаннями діти зможуть поділитися вдома зі своїми батьками, старшими товаришами та знайомими, - і тим самим виконають функцію юних волонтерів податкової служби з питань декларування.

 

Комунікаційний сектор Іллінецької  ОДПІ.

Повернутись