Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Всеукраїнська акція «День відкритого декларування -2014»

     Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області  повідомляє  про проведення 8 квітня 2014 року Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014 »  в рамках якої проведено семінар з платниками податків, головними бухгалтерами підприємств та громадянами Липовецького району з питань роз’яснення порядку декларування доходів громадян, порядку подання та заповнення декларацій про доходи за 2013 рік, .ознайомлення з нововведеннями податкового законодавства .

     Під час проведення акції, серед громадян, відвідувачів Центру обслуговування платників у Липовецькому  районі, розповсюджувалась брошура «Декларування доходів громадян», яка вручалась кожному відвідувачу.

     В період деклараційної кампанії працівники  Центру обслуговування платників Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ працюють у посиленому режимі до останнього відвідувача, навіть у вихідні дні та вечірні години.      Фахівці надають всі необхідні консультації, бланки, допомагають у заповненні декларацій. Практикується надання консультацій при заповненні декларацій з виїздом відповідальних працівників на  підприємства та у віддаленні  села району.

      Для тих, хто не має часу відвідати Центр обслуговування існує зручна функція „електронне декларування”. Скориставшись електронним цифровим підписом декларацію громадянин може подати навіть не виходячи з дому.

       Для інформування платників у ЗМІ та на сайті Мін доходів та органів місцевої влади; Липовецької райдержадміністрації, Липовецької районної ради, міської ради м.Липовець   у мережі Інтернет постійно висвітлюються основні питання щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан і доходи, також вказані основні категорії платників, які повинні подавати декларацію, перелік доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, перелік витрат, що входять до складу податкової знижки.

        Деклараційна кампанія закінчується 1-го травня. У платників ще є час до кінця цього місяця щоб виконати свій обов’язок – задекларувати дохід, отриманий у 2013 році та зробити свій внесок у розвиток Українита місцевих громад районну .  

 

Інформаційно –комунікаційний сектор Іллінецьrої ОДПІ 

Повернутись