Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Затверджено форму декларації з акцизного податку

Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ  звертає увагу платників акцизного податку, що на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в розділі «Податки, збори, платежі» («Загально – державні податки і збори» - «Акцизний податок» - «Нормативно – правові акти») розміщено Наказ від 23.01.2015 № 14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку» та бланк Декларації акцизного податку і додатки до неї. 

Декларація акцизного податку (далі - Декларація) розроблена відповідно до статті 46 глави 2 розділу II та пункту 223.2 статті 223 розділу VI Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

 Декларація складається та подається особами, визначеними статтею 212 розділу VI Кодексу як платники акцизного податку (далі - платник). Платники заповнюють та подають розділи та додатки до Декларації лише щодо тих операцій, які вони здійснюють і за якими у них виникають податкові зобов'язання із сплати акцизного податку, про що робиться відповідна відмітка у колонці "Ознака подачі" на останньому аркуші Декларації.

Платник відповідно до підпункту 212.1.11 пункту 212.1 статті 212 розділу VI Кодексу - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, заповнює та подає лише розділ Ґ та додаток 6 до Декларації.

 Базовий податковий період для сплати акцизного податку відповідає календарному місяцю.

 Об'єкти оподаткування акцизним податком та порядок визначення бази оподаткування встановлені статтями 213 та 214 розділу VI Кодексу, перелік підакцизних товарів (продукції) та розмір ставок акцизного податку встановлено статтею 215 розділу VI Кодексу.

 

 Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ 

Повернутись