Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч з бізнесом Липовецького району

В Липовецькому відділенні Іллінецької ОДПІ  ГУ Міндоходів у Вінницькій області  відбулася зустріч заступника начальника- начальника Липовецького відділення Іллінцької ОДПІ Юрія Данільцева  з бізнесовою спільнотою Липовецького району . У зустрічі, в основу якої покладено інформування представників бізнесу про результати діяльності Міндоходів та роз’яснення положень Стратегічного плану розвитку Міндоходів на 2013-2018 рокиу, обговорення актуальних питань взаємодії підрозділів Міндоходів та бізнесу та шляхи їх поліпшення, взяли участь найбільш активні суб’єкти господарської діяльності Липовецького району. 

Висловлюючи глибоку повагу до громадської активності українців у співпраці з контролюючими органами, до представників бізнесу звернувся заступник начальника –начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Юрій Данільцев  та повідомив, що у цей непростий для країни період Міністерство доходів і зборів України працювало і надалі працюватиме у робочому режимі .Економічне життя в країні не зупиняється. Завдячуючи сумлінній  праці працівників Міністерства сьогодні в районі своєчасно  здійснюються виплати пенсій, соціальні виплати, виплати заробітної плати працівникам бюджетних організацій. Міністерство у повному обсязі продовжує виконувати свої функції із забезпечення реалізації державної податкової та митної політики .

Він також в невимушеній розмові розповів про основні досягнення, здобуті за рік діяльності Міністерства доходів і зборів України та Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ .

Повідомив про основні положення стратегії п’ятирічної системи розвитку Міністерства, яку розроблено для реалізації пріоритетних завдань Міндоходів.

В рамках особистої зустрічі, Юрій Данільцев  окремо зупинився на створенні сприятливого бізнес-клімату для розвитку малого і середнього підприємництва, зокрема на відкритості, прозорості у сплаті всіх податків та зборів та переході на новітні форми і методи роботи.

Розповів про  безперебійну роботу новоствореного «сервісного центру»,Центру обслуговування платників, який відкрився для платників податків району  наприкінці 2013 року  і   який у період подання річної звітності працює до останнього відвідувача, про удосконалення існуючих та впровадження нових сервісів задля максимальної зручності клієнтів. Наголосив на використанні

нового сервісу «Електронний кабінет платника» та можливостях подання податкової звітності в електронному вигляді, використовуючи межу Інтернет. Відмітив  що 100 % платників податку на додану вартість подають звітність в електронному вигляді ,через мережу Інтернет.

У приміщені новоствореного Центру  обслуговування платників в м.Липовець, обладнаного сучасною технікою, створені дійсно європейські умови обслуговування. Всі відвідувачі можуть отримати цілий комплекс адміністративних та консультативних послуг від висококваліфікованих спеціалістів.   

«Ми готові вислухати всі ваші пропозиції щодо удосконалення Податкового кодексу по кожному податку який ви сплачуєте , по адмініструванню податків , зборів, єдиного соціального внеску, по наданню адміністративних послуг», - продовжив Юрій Данільцев  .

Адже ви знаєте, що з 1 жовтня 2013року адмініструванням єдиного соціального внеску покладено на Міністерство доході і зборів, і в цьому напрямку нами проводиться масштабна, кропітка  робота.

Враховуючи велику заборгованість що була передана управлінням Пенсійного фонду на вказану дату, Липовецьке відділення Іллінецької ОДПІ удосконалює форми роботи з платниками що мають заборгованість, здійснює прийом звітності та надання консультацій по заповнені форм звітності з єдиного внеску , без черг і  в зручний для платника час в Центрі обслуговування платників.

За   2013 рік Липовецьке  відділення та  Центр обслуговування платників відвідали 1947 грамадян, які звертались як за поданням звітності так і з уточненням сплати по єдиному внеску, по наданню консультацій з питань оподаткування, отримання реєстраційного номера картки платника податків. За 2013 рік було надано 551 адміністративну послугу платникам податків, а вже в січні 2014 року Центр обслуговування платників відвідало 1091 платників з різних питань (подання звітності, отримання реєстраційного номера картки платника податків, консультацій) та надано 259 адміністративних послуг. За грудень місяць надано 259 послуг.

«З метою зменшення кількості звітних документів  Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом  впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства та була підтримана керівником відомства Олександром Клименко.», -відмітив керівник  відділення .

Об’єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також  зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.     

Стабільне надходження платежів до державного бюджету, а також до місцевих бюджетів по всій країні на сьогодні є важливим завданням Міндоходів. В поточній ситуації ми повинні зробити все необхідне для повноцінного функціонування місцевих громад.

«Хочу заспокоїти бізнес – збільшення надходжень до бюджету виключно за рахунок  детінізації економіки. Тим підприємцям, що сумлінно сплачують податки і виконують свої податкові зобов’язання, немає через що хвилюватися», - ще раз наголосив керівник відділення.

Для сумлінних платників Міністерство залишається  стабільним і прогнозованим партнером.

Адже по Липовецькому відділенню  Іллінецької ОДПІ протягом 2013 року було значно скорочено перевірки бізнесу в порівняні з 2012 роком.

Здійснювався мораторій на перевірки малого і середнього бізнесу. Безапеляційне дотримання нами вимог мораторію.

Всі ви знаєте що у Міністерстві діє антикорупційний сервіс «ПУЛЬС». У разі порушення працівниками законодавства  бізнес може звертатися до «Пульсу»,ми гарантуємо оперативне вирішення усіх питань.

Зрозуміло, що в податковій і митній сфері залишається ще чимало системних питань , які хвилюють бізнес і потребують вирішення. Ми не тільки знаємо про них, а й працюємо над їх вирішенням у тісній співпраці з громадськістю. Той якісний діалог,  який сформувався у нас протягом минулого року, ми маємо намір всіляко розвивати і підтримувати. Міністерство було, залишається і завжди буде для бізнесу та громадян відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером.

Ми налаштовані на активну роботу з інвесторами, бізнесом, адже наш взаємний інтерес полягає у стабільності економічної ситуації та пошуку нових можливостей для розвитку бізнес-середовища, активізації зовнішньої торгівлі.

«Тому для нас важливо розуміти, які проблеми сьогодні хвилюють бізнес» запросив до діалогу заступник начальника -начальник Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ Юрій Данільцев.

Майже всі присутні на зустрічі висловили свої побажання та рекомендації, які спростять ведення бізнесу, нададуть  можливість економити час підприємців та бухгалтерів підприємств у ведені обліку та бізнесу. На зустрічі також було внесено  пропозицію про  внесення записів про нарахування ПДФО до звітності зі сплати єдиного внеску.

За словами представників бізнесу присутніх на зібрані, від зустрічі вони отримали не тільки користь, а й задоволення від доброзичливості і розуміння з боку керівництва Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ

 

Інформаційно –комуніаційний сектор Іллінецької ОДПІ    

 

Повернутись