Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Звернення Олександра Клименка

Шановні платники податків, шановні колеги!

Відповідно до Указу Президента України № 52/2014 «Про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України», уряд  продовжує тимчасово виконувати свої  обов’язки, доки між владою та опозицією триває діалог і пошук компромісних  рішень.

Хочу запевнити усіх, що у цей непростий для країни час Міністерство доходів і зборів працювало і надалі працюватиме у штатному режимі.

Економічне життя в країні не зупиняється. Ми не маємо права допустити, щоб політичні процеси спровокували економічну кризу. Впевнений, це не відповідає ні інтересам держави, ні інтересам громадянського суспільства.

Зі свого боку, Міністерство у повному обсязі продовжує виконувати  свої  функції із  забезпечення реалізації державної податкової та митної політики. Тільки з початку року в Україні зареєстровані майже 2,5 тисячі нових підприємств. В січні підприємствам виплачено 2,9 млрд. грн. бюджетного відшкодування ПДВ, ще 3 млрд.грн. вже знаходяться на виконанні у держказначействі.

Ми налаштовані на активну роботу з інвесторами, бізнесом, адже наш взаємний інтерес полягає у стабільності економічної ситуації та пошуку нових можливостей для розвитку бізнес-середовища, активізації зовнішньої торгівлі.

Не менш важливим завданням Міністерства на сьогодні є стабільне надходження платежів до державного бюджету, а також до місцевих бюджетів по всій країні. В новому році до бюджетів усіх рівнів уже перераховано 12,9 млрд. грн. податків,  зборів і митних платежів, до соціальних фондів спрямовано 11,4 млрд. єдиного соціального внеску.

Міністерство доходів і зборів робить все необхідне  для  безперебійного надання громадянам, платникам податків  та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності  всіх необхідних послуг. Територіальні органи Міністерства, сервісні центри для платників, митні пункти  працюють у штатному режимі. 

Послугами  сервісних центрів, де  продовжується прийом річної звітності від суб’єктів господарювання та опрацювання наданих відомостей, з початку року скористалися більше  2,7 млн. платників податків. У січні Міністерством вже  надано громадянам та бізнесу більше 220 тисяч адміністративних послуг.

Наголошую, Міністерство доходів і зборів було і залишається поза політикою. Як і раніше, ми готові стояти на сторожі законних прав та інтересів платників податків, захищати їх від будь-якого тиску, протиправних дій та корупційних ризиків.

Я висловлюю свою глибоку повагу до громадянської активності українців. Але разом з тим закликаю всі сторони політичного конфлікту відмовитися від застосування сили та радикальних дій. Переконаний, з цієї кризи нас виведе тільки шлях діалогу та примирення.

Вірю, ми, українці, зможемо віднайти в собі мудрість та сили, щоб  із честю вийти з цієї непростої ситуації, зберегти мир,  спокій та економічну стабільність у нашій державі Україні

 

За метеріалами веб сайту Міндоходів України 

Повернутись