Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Звернутись до фіскальної служби тепер можна і в електронному вигляді

Іллінецька  ОДПІповідомляє, що з 28.10.2015 набрали чинності  зміни до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», згідно яких звернення може бути усним чи письмовим (електронне звернення). 

Отже, громадянин може викласти своє звернення до Іллінецької ОДПІчерез:

- засоби телефонного зв'язку  (04345) 2-23-78.

- надсилати електронні звернення (у сканованому вигляді), адресовані Іллінецькій ОДПІ, можна на електронну поштову скриньку:  vin.r06zvernennya@sfs.gov.ua

- поштою або передати особисто чи через уповноважену особу до Іллінецької ОДПІза адресою: 22700, м. Іллінці, Пестеля, 3

- особистий прийом керівництвом чи посадовими особами структурних підрозділів Іллінецької ОДПІ. 

Надсилати електронні звернення (у сканованому вигляді) можна на електроннупоштовускриньку: 

Назва територіального органу

Назва поштової скриньки

Іллінецька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

vin.r06zvernennya@sfs.gov.ua

 Також повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Таким чином, електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд скан-копії та/або фото копії.      

Звертаємо увагу, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але непізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. 

 

 

Іллінецька ОДПІ

Повернутись