Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

100 РОКІВ КАРНОМУ РОЗШУКУ

Однією з небезпечніших та суворіших робіт в міліції, яка потребує мужності і самовідданої праці в ім’я людей є робота працівників карного розшуку. Робота цього сектору полягає в безпосередній праці напряму із злочинцями: грабіжниками, насильниками та вбивцями. Які не є лагідними кошенятами, а людьми, що в любий момент можуть завдати тобі шкоди особливо в хвилини, коли ти цього не чекаєш, тому спілкуючись з цією категорією громадян необхідно завжди бути на сторожі і не давати жодної слабинки порушникам закону. Співробітники карного розшуку не заперечно слідують суворій букві закону здійснити правосуддя над злочинцями знайшовши винних. Основною метою їх роботи є припинити злочин, знайти злочинців, що ховаються від покарання, повернути награбоване його дійсним власникам і в першу чергу не допустити скоєння нових злочинів.
Сьогодні всі ветерани та пенсіонери карного розшуку України вітають один одного із 100 річчям створення цієї оперативної служби.
Кожен із них віддав свої кращі роки служінню народу незалежно на якій посаді працював у карному розшуку.
Щиро вітаємо представників цієї професії з їх професійним святом. Бажаємо миру та злагоди, щоб кількість  виходів на службу завжди співпадала з кількістю повернень додому, а вашим родинам терпіння та розуміння, благополуччя та затишку.

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів

Повернутись