102 роки з дня проголошення Четвертого універсалу Центральної Ради

Цьогоріч виповнюється рівно 102 роки з дня проголошення Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку визнано суверенною і незалежною державою, а 22 січня 1919 року було урочисто ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності України, який відзначаємо 22 січня, – одне з найвизначніших державних свят. Це вияв поваги до споконвічної волі українців, до етнічної й територіальної єдності. Це усвідомлення великої відповідальності саме нашого покоління, яке отримало значно кращі історичні шанси. День Соборності – це шана пам'яті мільйонів Героїв, які присвятили життя ідеї Незалежної України, але так і не дочекалися її. День Соборності – це застереження для нинішніх політичних еліт про наслідки історичних помилок, чвар і самолюбування.

Ми прагнемо гідного життя з чесними правилами. І зараз, як ніколи, нам потрібні холодний розум, врівноваженість, єдність, аби ніякому ворогу не вдалось розхитати наші ряди, змінити напрямок нашого шляху.

Щиро вітаємо всіх із цим величним святом! Зичимо злагоди поміж усіма, добробуту в кожній оселі, духовної міцності і наснаги, мудрих рішень, аби зберегти те добре, що маємо, позбутися усього, що заважає нашому успіху та здобути нові перемоги.
Нехай же сила і міць українського духу, помножена на відповідальність, додасть нам упевненості в досягненні своєї історичної мети і мудрості жити в своїй єдиній незалежній Україні своєю правдою та розумом. Зі святом вас, липовчани!

перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів
Голова районної ради Юрій Науменко