Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

14 серпня, неділя-День працівників ветеринарної медицини

Професійне свято працівників ветеринарної медицини відповідно до Указу Президента України № 1035/2001 від 1 листопада 2001 року, відзначається щорічно у другу неділю серпня .
З нагоди свята завітали в колектив районної ветлікарні голова райдержадміністрації Іван Демихін та заступник голови районної ради Руслан Танасюк аби привітати працівників ветмедицини. Ветеринарно-санітарний контроль, захист від інфекційних хвороб, невпинна турбота про тварин-це ті завдання, які працівники ветмедицини щоденно ставлять перед собою. Державна ветеринарна та фіто-санітарна служби щоденно стоять на варті здоров'я кожного громадянина України, запобігаючи осередкам спалахів інфекційних хвороб. Розпочав святкову зустріч трудового колективу головний лікар управління державної ветеринарної медицини Сергій В'юник і зазначив, що ветеринарію обирають лише за покликанням і ця професія є однією з найгуманніших та відповідальних. Щиро подякував усім, хто чесно й самовіддано працює над виконанням професійних обов'язків, проявляючи знання, вміння та професійність. Затим головний лікар надав слово гостям.
Голова райдержадміністрації та заступник голови районної ради відзначили вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя району, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища, побажали їм успіхів у праці, життєвих гараздів та мирного цікавого й змістовного життя.
Відповідно, очільники району відзначили   Грамотами та грошовими преміями  працівників, які завдяки працелюбству, сумлінності досягли гарних результатів у праці. Нагороди отримали Бурдега Тетяна Василівна, санітар ветмедицини, Козак Світлана Петрівна, провідний лікар Липовецької районної державної лікарні ветмедицини, Погребняк Віктор Васильович, фельдшер Лукашівської дільниці ветмедицини та керівник - В"юник Сергій Іванович.

Повернутись