Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

15 кращих гопаківців Липовеччини представляли свій край на ХХІХ Чемпіонаті України з Бойового Гопака

Світлина від Юлії Голуб.

11-12 травня 15 кращих гопаківців Липовеччини школи БГ ім Івана Кулаги (тренер Сергій Коломієць) представляли свій край на ХХІХ Чемпіонаті України з Бойового Гопака, який проходив у м.Львів на базі Спорткомплексу НУ ЛП! 
Козацький дух наших гопаківців, гарна підготовка до Чемпіонату, величезна жага до перемоги, підтримка з боку батьків та тренерів, дружна та побратимська атмосфера - сприяли досягненню гарного результату на змаганнях!!! Третє загальнокомандне місце та Кубок Перемоги заслужено отримала команда від Вінницької обласної федерації БГ "Козаки Віннця", в складі якої виступали наші гопаківці !!!. Внесок у ПЕРЕМОГУ від гопаківців школи БГ Ів.Кулаги склав 20 золотих медалей!!!!!! Важка праця на тренуваннях та ціленапрявлені дії трененра принесли заслужений результат !!! Діти, сповненні безліччю приємних емоцій від Чемпіонату та краси старого Львова, знайомствами з побратимами-гопаківцями , контактом з Верховним Вчителем Бойового Гопака Володимирем Степановичем Пилатом і Берегинею БГ Ореславою Дмитрівною Іванишин, з новим досвідом та приємними спогадами, повернулися додому з настроєм на наполегливе вдосконалення до взяття нових вершин на цьому шляху!!! Дякуємо Засновнику Бойового Гопака, Верховному Вчителю Бойового Гопака Пилату Володимиру Степановичу за науку та створення національної системи козацького виховання Бойовий Гопак , який прославляє нашу Державу, виховує та гартує дух нових поколінь українців! Дякуємо Берегині Бойового Гопака Ореславі Дмитривній Іванишин за збереження українських традицій та гармонію краси та щастя, яке вона вносить в дану національну систему. Дякуємо директору Вінницької Федерації Бойового Гопака Дмитренку Руслану Віталієвичу та тренерам Вінницької Федерації БГ Басістому Миколі Васильовичу, Андрію Ревенок, Конотопенку Олександру, Коломійцю Сергію Васильовичу за гарну підготовку наших дітей до участі в Чемпіонаті України з БГ!!!!!! 
 Дякуємо всім , хто допомагає, сприяє становленню, розвитку та вдосконаленню Бойового Гопака на Липовеччинні , Україні та по всьому світу!!!!! 
 Сьогодні школи Бойового Гопака є в 16 областях України. І те, що даному національному виду спортивно-бойового, патріотично налаштованого козацького мистецтва, мають можливість навчатися діти на Липовеччинні - велике щастя та унікальна можливість !!!! Слава Гопаку! Слава Україні!!!!

Світлина від Юлії Голуб.Світлина від Юлії Голуб.Світлина від Юлії Голуб.

Повернутись