18 червня-День дільничних інспекторів в Україні

Саме від професійності роботи дільничного інспектора поліції залежить спокій та впевненість жителів відведених йому територіальних громад чи населених пунктів. Саме вони є провідниками правоохоронної політики держави.

По праву, ця професія вважається однією з найвідповідальніших та найважчих. Обов’язки дільничних дуже різноманітні, зокрема, вони передбачають захист громадян, охорону порядку, профілактичну роботу з населенням тощо.
Це відповідальна категорія міліціонерів, які злагоджено та професійно виконують свої обов’язки. Мають досвід і спеціальну підготовку в попередженні та розкритті злочинів, профілактиці правопорушень, користуються довірою в населення.

Прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята, шановні працівники служби ДІМ Липовецького РВ УМВС, дякуємо Вам за сумлінну, самовіддану працю, професійність. Зичимо вам і вашим родинам миру, затишку, благополуччя та добробуту, здоров’я і сили. Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Зі святом вас!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
голова районної держадміністрації Тарас Олексюк