Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

19 позачергова сесія

У 19, позачерговій, сесії районної ради 7 скликання, взяли участь 20 депутатів районної ради. Перед відкриттям сесійного засідання за пропозицією голови районної ради Юрія Науменка хвилиною мовчання депутати вшанували пам'ять жертв голодомору та полеглих на Сході України наших захисників. Далі обрали секретаріат сесії у складі Юрія Яремчука, Галини Канарської та Юрія Босюка та проголосували за порядок денний до якого ввійшло 9 питань. Внесені до розгляду питання були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Із бюджетних питань доповіла Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації  Підготовлені з цих питань проекти рішень депутати взяли за основу і проголосували одностайно. Згодом, внесли зміни до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року №31 "Про районну програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об"єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Липовецькому районі на 2016-2021 роки" (зі змінами), в частині виділення коштів з бюджету на альтернативне опалення.

Із питань щодо надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Росошанської та Староприлуцької ОТГ доповів заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Про надання згоди на поселення та подальше проживання громадянки Б. у Росошанському  відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування Липовецького району" інформувала директор комунальної установи Катерина Мельничук. Щодо проекту рішення з виплати компенсації за невикористану відпустку інформувала Алла Коцюбняк, начальник відділу правової та кадрової роботи , питань комунальної власності.
Депутати підтримали ці проекти рішень .
За пропозицією голови постійної комісії із зміцнення законності Юрія Яремчука, яка прозвучала на засіданні президії районної ради, депутати проголосували за пропонований текст звернення до народного депутата Верховної ради України Руслана Демчака щодо сприяння  внесенню змін до постанови КМУ в частині визначення пільгових категорій дітей у загальноосвітніх та навчальних закладах в організації їх харчування, додавши  до вже визначених категорію дітей учасників АТО.
Голова ради Юрій Науменко закрив сесійне засідання і привітав із Днем народження депутатів, які щойно відсвяткували цей день. Затим він оголосив усім, що в середу 29 листопада відбудеться 2 спартакіада між командами органів місцевого самоврядування та державної служби і запросив депутатів до участі.
Повернутись