Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

1939 – 1945 - пам’ятаємо – перемагаємо!

8 – 9 травня Україна спільно з іншими країнами Європи відзначає День пам’яті та примирення і 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Липовці пройшли заходи з відзначення мужності та героїзму переможців над нацизмом та вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Метою цих заходів є збереження пам’яті про внесок Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, а також виховання у молоді почуття патріотизму та шанобливого ставлення до старшого покоління.

Біля Меморіалу Слави, де зібрались липівчани 9 травня, відбувся урочистий мітинг. Жителів міста та його гостей привітали голова районної державної адміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, міський голова Микола Грушко, заступник військового комісара Юрій Томчак, голова ради ветеранів Микола Шишківський. Почесною Грамотою обласної ради та облдержадміністрації відзначено ветерана Великої Вітчизняної війни Віру Іванівну Ковалик.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у боротьбі з фашизмом. До Меморіалу Слави поклали квіти. Крівники району вклонились ветеранам за стійкість та мужність, за чистоту душі та помислів, за бажання надавати посильну допомогу у вирішенні питань.

За полеглими в боях, за тими, хто повернувся з фронту, але не дожив до сьогодні, за всіма воїнами, які віддали життя у боротьбі за Україну, Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василій відправив панахиду.
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для людства була Друга світова війна, якою ціною було досягнуто Перемогу. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Ця пам’ять робить нас сильнішими!
Вічна пам'ять полеглим у боротьбі з фашизмом!
1939 – 1945 - пам’ятаємо – перемагаємо!

Повернутись