Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

20 чергова сесія районної ради VII скликання

Відбулася 20 чергова сесія районної ради 7 скликання.

Перед її відкриттям творчі колективи районного будинку культури, які віншували керівників та депутатів, дякували за підтримку культури протягом року. Професійне зворушливе виконання щедрівок та колядок додало усім святкового настрою та нагадало, що 2017 рік завершується. 

Розпочав засідання голова районної ради Юрій Науменко, ознайомивши усіх із порядком денним, який нараховув 36 питань. На сесію прибуло 29 депутатів. Першими прозвітували про свою роботу керівники комунальних закладів -- головні лікарі ( Липовецької ЦРЛ та КЗ " ЦПМСД") Олександр  Дмитрук та Василь Бондар. До виступаючих звернулася Ганна Нагорна, голова  територіальної громади с. Вахнівка, із запитаннями щодо подальшої роботи стоматологічного кабінету та прийому сімейного лікаря на території громади.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць інформувала депутатів та присутніх щодо бюджету на 2018 рік. Депутати районної ради підтримали рішення та проголосували одноголосно. Також було прийнято програму економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2018 рік.

Завдяки злагодженій роботі депутатів на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, усі питання порядку денного були ретельно вивчені та обговорені. З усіх розглянутих сесією питань прийнято відповідні рішення. 

Повернутись