Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

21 чергова сесія обласної Ради 7 скликання

30 червня розпочала свою роботу 21  чергова сесія обласної Ради 7 скликання. За результатами реєстрації прибуло 68 депутатів з 84 загального складу Ради.

На сесію запрошувались голова обласної державної адміністрації та його заступники, голови районних рад та міські голови міст обласного значення, голови районних державних адміністрацій, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, голова Громадської ради при обласній Раді, представників політичних партій і громадських об’єднань та засобів масової інформації.

Сьогодні відбулась чергова 21 сесія обласної ради. У роботі сесії взяли  участь народні депутати України Олександр Домбровський, Іван Спориш та Юрій Македон, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, начальник Головного управління у Вінницькій області Юрій Педос, керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук.

Перед початком роботи депутати обрали секретаріат, згодом голова обласної Ради повідомив про кадрові зміни, що відбулись в області у міжсесійний період. Зокрема, депутат обласної Ради, директор приватного підприємства «Агролад-П» з Хмільника Олександр Крученюк розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації від 27 червня 2017 року призначений на посаду заступника голови облдержадміністрації. А 23 червня 2017 року головою Мурованокуриловецької районної ради обрано Сергія Кушніра.

 

Голова обласної Ради коротко зупинився на роботі Ради в міжсесійний період, зауважив, що повна інформація про участь керівництва та депутатів обласної Ради, посадовців органів місцевого самоврядування у заходах, що проводились у міжсесійний період, є на сайті обласної Ради.

 Депутати затвердили 68  питань порядку денного, які розглянули протягом засідання.

Першим питанням порядку денного чергової 21 сесії депутати розглянули звіт голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році. У своєму виступі голова ОДА зупинився на реалізації програм економічного та соціального регіонального розвитку Вінницької області. Він окреслив головні пріоритети стратегії розвитку Вінниччини та окреслив завдання на 2017 рік. Участь в обговоренні звіту голови облдержадміністрації взяли депутати обласної Ради Вадим Стадник, Владислав Рой, Григорій Зозуля, Володимир Зарічанський, Геннадій Мазур, Валерій Скрипченко, Юрій Семенюк, Жанна Дмитренко, Олег Коров’ячук, Андрій Вигонюк, Людмила Щербаківська. Депутати підняли питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, зменшення фінансування особистих селянських та фермерських господарств у 2017 році, ремонту доріг, стану облаштування території навколо музею М.Леонтовича в с.Марківці Теплицького району та утворення робочої групи з перевірки використання бюджетних коштів, залучення інвестицій, проведення конкурсу на заміщення посад голів райдержадміністрацій та специфіку проведення спецперевірок, ситуації з ремонтом доріг в Крижопільському районі, стану проведення робіт у Зведенівській школі Шаргородського району тощо.

Наостанок перед присутніми виступив народний депутат України Олександр Домбровський, який вручив голові обласної Ради Анатолію Олійнику Почесну Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Після завершення обговорення звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік депутати загальною кількістю 56 голосів затвердили звіт. Далі розглянули ряд інших питань порядку денного.

Повернутись