Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

23 червня-День державної служби в Україні

23 червня-День державної служби в Україні. Це свято всіх державних службовців нашої держави, яке щорічно відзначається 23 червня. Воно було встановлене в 2003 році Президентом України не випадково. Саме в цей день відзначається День державної служби Організації Об’єднаних націй (ООН).
Державна служба регулюється Законом України “Про державну службу” та багатьма іншими чинними законодавчими актами. Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитер, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професійності та високих моральних якостей державних службовців. Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.  
Шановні колеги, ветерани,  щиро вітаємо Вас із  Днем державної служби!
Ви заслуговуєте на глибоку повагу, адже на ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашої Липовеччини. Бажаємо вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. 
Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Сердечно зичимо Вам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від праці.
Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. 
З повагою 
голова Липовецької районної ради Юрій Науменко,
голова Липовецької райдержадміністрації Тарас Олексюк,
голова Липовецької районної профспілки ПДУ України Валентина Тращук
Повернутись