Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

24 сесія районної ради

7 червня, відбулася чергова двадцять четверта сесія районної ради 6 скликання, яку проводив голова районної ради Юрій Науменко.

У ході пленарного засідання було розглянуто 13 питань порядку денного, які були детально опрацьовані та погоджені на засіданнях постійних комісій і президії районної ради.

Дискусії виникли при обговоренні звернення до голови обласної ради С.П. Татусяка, голови обласної державної адміністрації І.М. Мовчана та генерального директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс" А.В. Іванця щодо передачі лісових насаджень та відповідних земельних ділянок. На прямі запитання керівників громад та депутатів щодо незадовільного функціонування ДП «Оратівський «Райагроліс» у Липовецькому районі відповідав директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець. Перед тим, як надати слово керманичу «Віноблагролісу», голова райради Юрій Науменко зазначив, що після приєднання райагролісу до ДП «Оратівський «Райагроліс» не стало і співпраці з територіальними громадами та місцевою владою. Підприємство ріже ліс і вивозить його вночі, залишаючи вирубки, купи гілля та сміття, що несуть реальну небезпеку самозаймання та лісових пожеж. Саме тому всі 25 сільських голів звернулись у райраду з клопотанням про відновлення діяльності Липовецького райагролісу.

З усіх інших розглянутих питань депутати ухвалили позитивні рішення з внесеними змінами та доповненнями.

Повернутись