25-31 жовтня пропонується культурно-освітня поїздка до Європейських країн

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Громадська організація «Відкритий світ молоді», в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини та Німеччини проведе семінар на тему: «Професійне самовизначення сучасної молоді, як соціокультурний процес».

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства, обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.