Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

26 чергова cесія відбулася

Сьогодні відбулася чергова 26 сесія районної ради 7 скликання. Перед сесійним засіданням голова районної ради Юрій Науменко надав слово для підведення підсумків сільких спортивних ігор між командами територіальних громад району Миколі Любченку, голові спортивного товариства "Колос". Микола Любченко зазначив, що цього року змагання охопили значно більше коло учасників , у сільських спортивних іграх не взяли участі лише три територіальні громади. Він подякував головам територіальних громад у яких спорт на висоті і повідомив переможців.

3 місце у змаганнях виборола команда Староприлуцької ОТГ ( голова В.Любченко), друге зайняла Росошанська ОТГ(голова В.Сличук) і перше місце, по-праву, посіла команда із Козинецької громади ( голова В. Петрюк). Голова районної ради Юрій Науменко та заступник голови РДА Олег Фурманюк вручили головам територіальних громад, команди яких зайняли призові місця, кубки та грамоти. Привітав переможців депутат районної ради , головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Ігор Ревацький. 


За дорученням керівників обласних установ він повідомив, що має місію оголосити подяки голові районної ради . 
Зокрема, від начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону полковника медичної служби О . Завроцького за сприяння у наданні гуманітарної допомоги для нашої армії і від начальника Вінницького регіонального Центру з фізкультури і спорту Дмитра Лукавого за особистий вклад у розвиток фізкультурно-спортивного руху спортсменів з обмеженими можливостями. Під оплески депутатів подяки голові вручив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. 


Голова відкрив сесію, на яку прибули 24 депутати. Вшанували хвилиною мовчання пам"ять полеглих за єдність і цілісність захисників України. Обрали секретаріат у складі Андрія Марущака, Олени Скоцької, Ігоря Ревацького. Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. З бюджетних питань доповіла начальник фінуправління Л.Заєць, з питань соціального захисту начальник УПСЗН В. Бичкова. Депутати внесли ряд змін до раніше прийнятих рішень, викликаних часом. Зокрема, стосовно додаткових коштів на виплату соціальних допомог в зв"язку із хворобою.Активне обговорення серед них викликало питання щодо затвердження договорів оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

Окремі депутати порушили питання щодо підвищення орендної плати, в зв"язку з чим його перенесли на наступну сесію після довивчення . В зв"язку із тим, що не надійшов вчаснодозвіл із обласного департаменту перенесли на наступну сесію і питання про оголошення орнітологічного заказника "Війтовецький".


З решти розглянутих питань, згідно з чинним законодавством, прийняли відповідні рішення. В роботі сесії взяла участь депутат облради Тетяна Редько.

Повернутись