Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

32 сесія Липовецької районної ради 7 скликання

Перед сесійним засіданням у залу районної ради депутатів та керівників завітав привітати з циклом зимових свят, що вже почались, гурт щедрівників районного будинку культури. Цього разу в репертуарі колективу знову прозвучала нова щедрівка "Свята ніч настає" і надзвичайна, дивовижна щедрівка Миколи Леонтовича, яка облетіла вже кілька разів земну кулю, "Щедрик, щедрик, щедрівонька." Після віншувань, на завершення виступу, у чудовому виконанні прозвучала колядка "Старий рік минає..." Керівники та присутні в залі щедро аплодували щедрівникам і дякували за атмосферу святковості, яку за роботою не вдається відчути.

Голова районної ради Юрій Науменко відкрив чергову, 32 сесію Липовецької районної ради 7 скликання, у якій взяв участь 21 депутат, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошені керівники правоохоронних органів та голови територіальних громад району. На пропозицію голови ради Юрія Науменка хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за волю та незалежність України. Депутати обрали секретаріат сесійного засідання у складі Юрія Задворного, Віктора Степанка та Олени Скоцької.

Затвердили порядок денний сесії. З першого питання порядку денного:

Про результати службової діяльності Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за 11 місяців 2019 року доповів начальник Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Павло Дармограй. Він зосередив свою увагу на показниках діяльності відділу протягом року.

Штатна чисельність Липовецького ВП ГУНП у Вінницькій області складає 59,5 співробітників. Протягом звітного періоду (з 01.01.2019 по 01.12.2019 року) вживались організаційні і практичні заходи спрямовані на забезпечення захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, боротьби зі злочинністю, підтримання публічної безпеки і порядку, захисту об’єктів права власності, незаконного обігу наркотиків, забезпечення безпеки дорожнього руху, які дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в районі. Однак, поряд з досягнутими деякими позитивними результатами в оперативно-службовій діяльності відділення наявні прорахунки на інших важливих її напрямах.

За 11 місяців 2019 року в журналі єдиного обліку Липовецького ВП ГУНП зареєстровано 3555 заяв та повідомлення про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події.

2705 матеріалів перевірки по заявах та повідомленнях списано до справ канцелярії відділення поліції, по 198-ох матеріалах складені адміністративні протоколи.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 300 - от кримінальних правопорушень.

Загалом в провадженні слідчих, без урахування закритих знаходилось 545 кримінальних правопорушень. В поточному році 300 кримінальних правопорушень.

З числа зареєстрованих в звітному періоді по 97-х кримінальних правопорушеннях особам повідомлено про підозру.

 З обвинувальним актом направлено до суду – 121 кримінальне провадження.

 В залишку залишилось 545 кримінальних проваджень досудове розслідування за якими не закінчено.

Зареєстровано тяжких тілесних ушкоджень-2 факти.

Зареєстровано зґвалтувань – 2 факти.

Зареєстровано крадіжок – 55 фактів.

Зареєстровано грабежів – 6 фактів.

Зареєстровано шахрайств – 5 фактів.

Зареєстровано незаконне поводження зі зброєю – 2 факти.

Зареєстровано ДТП – 5 фактів.

Зареєстровано хуліганства – 3 факти.

В провадженні слідчих перебуває 59 кримінальних проваджень, що відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких. По 29-х кримінальних провадженнях, особам, що вчинили злочини, оголошено про підозру.

Закрито тяжких і особливо тяжких – 38 фактів кримінальних правопорушень

В ході реалізації вимог державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів протягом звітного періоду зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 22 факти пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів по (ст. 309 – 17,ст. 310 – 3, ст. 307 – 1, ст. 315 КК – 1 )

За ст. 44 КУпАП до відповідальності по лінії протидії незаконному обігу наркотичних засобів притянуто 3 особи.

Протягом звітного періоду до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2 факти по незаконному поводженню зі зброєю.

З них 1 факт закрито, 1 факт оголошено про підозру та направлено до суду.

На початок звітного періоду (станом на 1 січня 2019 року) в розшуку знаходилось :

11 – злочинців.

3 – безвісно зниклих особи.

За 11 місяців 2019 року було оголошено у розшук - 1 особа безвісно зниклого.

За 11 місяців 2019 року було розшукано : 8 осіб, з них:

7 – злочинця

1 – безвісно зниклий

З 01.01.2019 року підрозділом превентивної діяльності розглянуто – 2958 звернень та повідомлень громадян, від загальної кількості – 3555.

Було поставлено на профілактичний облік 167 осіб, які вчиняють домашнє насильство.

Винесено 42 термінових заборонних приписів стосовно кривдників про неприпустимість учинення домашнього насильства.

Контроль за несенням служби з охорони публічної безпеки та порядку на маршрутах патрулювання проводиться як керівництвом сектору так і відповідальним по ВП

Перебуває на обліку неповнолітніх – 3.

Проведено 83 профілактичних лекції в навчальних закладах.

З початку року проведено 45 рейдів в молодіжному середовищі, з них спільно із зацікавленими службами Липовецької РДА – 17. Здійснено 6 виступ у місцевих ЗМІ.

Відвідано 71 сімей в СЖО.

Складено 94 адміністративних протоколи на 55 осіб.

З метою попередження учинення кримінальних правопорушень з використанням зброї та надзвичайних подій, пов’язаних зі зброєю, здійснюються перевірки власників зброї за місцем проживання. Систематично вказується особовому складу на проведення об’єктивних перевірок власників зброї, вивчення їх поведінки в побуті, стосунків з сусідами, а також встановлення місця знаходження зброї, власники якої померли, або змінили місце проживання.

З початку року було перевірено 740 власників зброї.

Hа території району діє 1 об’єкт дозвільної системи – вузол поштового зв’язку.

В обговоренні доповіді взяли участь голова постійної комісіїі із зміцнення законності та правопорядку Юрій Яремчук та голова комісії з питань освіти Петро Прпокопчук.

Повернутись